KONST / Oljemålningar / Oljemålning 10548143
nr 1054 8143
Oidentifierad konstnär, signerad, komposition, 35x27
Kondition: krackeleringar
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 5 september 2016
kl 18:07:02
200 kr